Formy i koszty dostawy w sklepie Peani.pl

Przesyłki nadawane w naszym sklepie są zawsze ubezpieczone i są dostarczane przez wskazane poniżej firmy kurierskie. Jako nadawca dokłamy ogromnych starań, aby zapewnić 100% bezpieczeństwa przesyłkom, a przede wszystkim ich zawartości. Każde zamówienie o wartości powyżej 100zł wyślemy na nasz koszt w przypadku przesyłek na terenie Polski.

wysyłka dpd

Przesyłka kurierska GLS (przelew). Zamówienia wysyłamy w dni powszednie do godziny 13.00. Paczki są doręczane przez profesjonalną i znaną na całym świecie firmę kurierską. Zwykle kurierzy doręczają przesyłki rano lub wczesnym popołudniem dlatego warto jest podać adres dostawy na przykład do firmy w której pracujesz. Przy wyborze tej formy dostawy za zamówienie zapłacisz przelewem przed nadaniem przesyłki. Dodatkowo zadbamy o bezpieczeństwo przesyłki oraz jej ubezpieczenie. Dostawa dostępna tylko na terenie Polski.

koszt:

9 pln

przesyłka dpd

Przesyłka kurierska GLS (pobranie). Zamówienia wysyłamy w dni powszednie do godziny 13.00. Paczki są doręczane przez profesjonalną i znaną na całym świecie firmę kurierską. Zwykle kurierzy doręczają przesyłki rano lub wczesnym popołudniem dlatego warto jest podać adres dostawy na przykład do firmy w której pracujesz. Przy wyborze tej formy dostawy płatność za zamówione produkty zostanie pobrana przez doręczyciela paczki. Dodatkowo zadbamy o bezpieczeństwo przesyłki oraz jej ubezpieczenie. Dostawa dostępna tylko na terenie Polski.

koszt:

14 pln

Przesyłka kurierska GLS.  Wybierz tą formę dostawy jeśli przesyłka ma zostać nadana poza granice Polski. Firma GLS od lat świadczy usługi kurierskie na najwyższym poziomie. Twoje zamówienie zostanie doręczone przez kuriera pod adres dostawy wskazany przez Ciebie w formularzu. Wybierając kuriera GLS płatność za produkty musi zostać dokonana przed jego nadaniem. Paczka z Twoim zamówieniem zostanie bezpiecznie zapakowana i ubezpieczona.

koszt:

39 pln

Podano ceny z VAT. Cennik obowiązuje od 07.12.2015 do odwołania lub zmiany.