opakowania PEANI

 

Piękna kobieca biżuteria PEANI zasługuje na piękne opakowania. Dlatego nasze produkty wkładamy przed wysyłką w markowe jubilerskie pudełeczka i woreczki. W zależności od rozmiaru i rodzaju biżuterii dobieramy odpowiedni rodzaj opakowania. Są to satynowe woreczki, eleganckie pudełka oraz bibuła. 

Wiesz dobrze jaką radość sprawia odpakowywanie przesyłek. A przyjemność jest tym większa, im gustowniej zapakowane są przedmioty. 

Pudełka do biżuterii są idealne do jej przechowywania. Zabezpieczają przed plątaniem, rysowaniem i innymi uszkodzeniami. Satynowe woreczki świetnie sprawdzają się zarówno w przechowywaniu jak i w podróży.

Ciesz się naszą biżuterią!

 

Rutyna i nuda nie jest  wnaszym stylu, więc systematycznie zmieniamy kolekcje biżuterii jak i opakowań. Obecnie pakujemy biżuterię w białe i czarne woreczki satynowe. A także w pudełka jubilerskie w kilku dopasowanych do biżuterii rozmiarach oraz w dwóch kolorach różowym i czarnym. Pudełeczka wypełnione są czarną gąbką. Często stosujemy także różową delikatną bibułę. Na wszystkich opakowaniach widnieje złote logo PEANI.

Podobają nam się te opakowania. 

opakowania biżuterii peani

Po kliknięciu zdjęcia  zobaczysz jak wygląda po odpakowaniu przesyłka z naszego sklepu. 

biżuteria peani