Formy płatności za zamówienia dostępne w sklepie Peani.pl

Dla wygodny naszych klientów udostępniliśmy różne rodzaje płatności za zamówienia złożone w sklepie Peani.pl. Poniższa lista przedstawia aktualnie dostępne metody wraz z ich krótką charakterystyką pozwalającą na wybór odpowiedniej dla każdego z naszych klientów. Wybór metody płatności nie powoduje naliczenia dodatkowych opłat.

PayU - najszybsza z dostępnych metod płatności. Wpłata jest realizowana za pośrednictwem serwisu transakcyjnego firmy PayU. Transakcje są wykonywane online bezpośrednio z Twojego konta w banku internetowym. Polecamy ten rodzaj płatności wszystkim osobom ceniącym wygodę i czas. Bezpieczeństwo płatności jest gwarantowane przez renomowaną firmę PayU.

Szybkość księgowania wpłaty:

15 minut

Przelew bankowy - tradycyjna forma płatności. W przypadku wyboru tej metody otrzymasz od naszego sklepu informacje o danych potrzebnych do przelewu (dane firmy, numer konta, numer zamówienia, kwota do zapłaty), a następnie samemu musisz wykonać lub zlecić wykonanie przelewu na wskazane dane. Przelew bankowy może być zrealizowany w Twoim banku internetowym, na Poczcie lub w oddziale banku. Forma płatności dla tradycjonalistów.

Aby dokonać wpłaty tradycyjnym przelewem skorzystaj z tych danych:

16102055580000870230372930
TUER CORP
ul. Elizy Orzeszkowej 2
80-208 Gdańsk

Szybkość księgowania wpłaty:

1-2 dni

Przesyłka za pobraniem - zapłacisz osobie, która dostarczy Ci paczkę. Metoda płatności stara jak internet, płatności dokonasz bezpośrednio kurierowi, który przyjedzie do Ciebie z przesyłką. Wadą tej formy dostawy jest konieczność posiadania przy dostawie zamówienia gotówki, dodatkowo kurierzy często mają problem z wydaniem reszty. Zaletą jest tutaj brak oczekiwania na zaksięgowanie wpłaty - przesyłkę wyślemy praktycznie od ręki (oczywiście w godzinach naszej pracy).

Szybkość księgowania wpłaty:

przy odbiorze przesyłki