Czas i koszty dostawy

Przesyłki nadawane w naszym sklepie są zawsze ubezpieczone i są dostarczane przez wskazane poniżej firmy kurierskie. Jako nadawca dokładamy ogromnych starań, aby zapewnić 100% bezpieczeństwa przesyłkom, a przede wszystkim ich zawartości. Każde zamówienie o wartości powyżej 129zł wyślemy na nasz koszt w przypadku przesyłek na terenie Polski.

 

 

Przesyłka kurierska DPD (przedpłata - przelew, payU, paypal). Zamówienia wysyłamy w dni powszednie do godziny 13.00. Paczki są doręczane przez profesjonalną firmę kurierską. Zwykle kurierzy doręczają przesyłki rano lub wczesnym popołudniem dlatego warto jest podać adres dostawy na przykład do firmy w której pracujesz. Przy wyborze tej formy dostawy za zamówienie zapłacisz przelewem przed nadaniem przesyłki.  Dostawa dostępna tylko na terenie Polski. Czas dostawy 1-2 dni.

 

     11,90zł
  Przesyłka kurierska DPD (pobranie). Zamówienia wysyłamy w dni powszednie do godziny 13.00. Paczki są doręczane przez profesjonalną firmę kurierską. Zwykle kurierzy doręczają przesyłki rano lub wczesnym popołudniem dlatego warto jest podać adres dostawy na przykład do firmy w której pracujesz. Przy wyborze tej formy dostawy płatność za zamówione produkty zostanie pobrana przez doręczyciela paczki. Dostawa dostępna tylko na terenie Polski. Czas dostawy 1-2 dni.       13,90zł
   Przesyłka kurierska GLS.  Wybierz tą formę dostawy jeśli przesyłka ma zostać nadana poza granice Polski. Firma GLS od lat świadczy usługi kurierskie na najwyższym poziomie. Twoje zamówienie zostanie doręczone przez kuriera pod adres dostawy wskazany przez Ciebie w formularzu. Wybierając kuriera GLS płatność za produkty musi zostać dokonana przed jego nadaniem. Paczka z Twoim zamówieniem zostanie bezpiecznie zapakowana i ubezpieczona. Czas dostawy około 3 dni.

     39zł 

 

Podano ceny z VAT. Cennik obowiązuje od 07.11.2017 do odwołania lub zmiany.

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl