Nasza historia

Właścicielem marki PEANI jest firma Tuer Corp. Jej profesjonalny związek z branżą akcesoriów i biżuterii sięga 2004 roku.

Podczas wieloletniego istnienia na rynku jubilerskim oraz bezpośredniego kontaktu z tysiącami półfabrykatów właścicielka firmy stworzyła mnóstwo wzorów biżuterii. Każda dostawa półfabrykatów czy wyjazd na targi jubilerskie wiązały się z kreowaniem nowych kolczyków, bransoletek, naszyjników i pierścionków. Była to biżuteria, która powstawała na specjale prywatne zamówienia, potrzeby sesji reklamowych, fotograficznych a także w celu zaprezentowania możliwości wykorzystania nowych półfabrykatów.

Ogromna ilość wzorów bardzo przypadała do gustu stałym klientom a także gościom odwiedzającym ich stoiska podczas targów jubilerskich. Pojedyncze eksponaty nie były przeznaczone na sprzedaż a bardzo często wzbudzały zainteresowanie kupców, osób prywatnych jak i właścicieli sklepów. Dlatego właściciele firmy postanowili poszerzyć działalność o sprzedaż gotowej biżuterii. W roku 2013 powołali markę PEANI. Rozpoczął się nowy rozdział w historii firmy. Jako doświadczeni handlowcy oraz pasjonaci i osoby od lat obecne w świecie biżuterii wprowadzili na polski rynek linię nowych produktów. Biżuteria marki PEANI cieszy się ogromną popularnością wśród Klientek. A kolejne lata będą z pewnością bardzo interesujące za sprawą nowych kolekcji, które systematycznie się pojawiają.

Założyciele firmy Anita i Jacek Pełszyńscy od lat związani są z branżą biżuterii i akcesoriów do jej wyrobu. Od 2005 roku prowadzą jeden z pierwszych w Polsce, i dziś jeden z największych i najbardziej lubianych sklepów internetowych oferujący elementy do wyrobu biżuterii - Korallo. W związku z zapotrzebowaniem rynku na oferowane przez nich produkty w roku 2008 uruchomili sprzedaż hurtową pod marką LaBera i obecnie zaopartują wielu producentów biżuterii z Polski oraz zagranicy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl