Nasza historia

Właścicielem marki PEANI jest firma Tuer Corp. Nasz profesjonalny związek z branżą akcesoriów i biżuterii sięga 2005 roku.

 
Biżuteria to moja pasja. Uwielbiam ją tworzyć, kolekcjonować i oczywiście nosić. Od 2005 roku wraz z mężem prowadzę sklepy z artykułami do wyrobu biżuterii. Podczas wieloletniego istnienia na rynku jubilerskim oraz bezpośredniego kontaktu z tysiącami półfabrykatów stworzyłam mnóstwo wzorów biżuterii. Każda dostawa półfabrykatów czy wyjazd na targi jubilerskie wiązały się z kreowaniem nowych kolczyków, bransoletek, naszyjników i pierścionków. Była to biżuteria, która powstawała na specjale prywatne zamówienia, potrzeby sesji reklamowych, fotograficznych a także w celu zaprezentowania możliwości wykorzystania  nowych półfabrykatów.
Ogromna ilość wzorów bardzo przypadała do gustu stałym klientom a także gościom odwiedzającym nasze stoiska podczas targów jubilerskich. Pojedyncze eksponaty nie były przeznaczone na sprzedaż a bardzo często  wzbudzały zainteresowanie kupców, osób prywatnych jak i właścicieli sklepów. Dlatego postanowiliśmy razem z mężem poszerzyć działalność o sprzedaż gotowej biżuterii. W roku 2013 powołaliśmy markę PEANI. Rozpoczął się nowy rozdział w historii firmy. Biżuteria marki PEANI cieszy się ogromną popularnością wśród Klientek. A kolejne lata będą z pewnością bardzo interesujące za sprawą nowych kolekcji, które systematycznie się pojawiają.
Anita Pełszyńska

 

 

Na zdjęciu założyciele firmy Anita i Jacek Pełszyńscy od lat związani są z branżą biżuterii i akcesoriów do jej wyrobu. Od 2005 roku prowadzą jeden z pierwszych w Polsce, i dziś jeden z największych i najbardziej lubianych sklepów internetowych oferujący elementy do wyrobu biżuterii a w roku 2008 uruchomili sprzedaż hurtową srebra, kamieni oraz innych elementów biżuterii.  Jako doświadczeni handlowcy oraz pasjonaci i osoby od lat obecne w świecie biżuterii wprowadzili na polski rynek linię doskonałej jakościowo biżuterii.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl