Opakowania biżuterii Peani

 

opakowania biżuterii peani

 

Piękna kobieca biżuteria PEANI zasługuje na piękne opakowania. Dlatego nasze produkty wkładamy przed wysyłką w markowe jubilerskie pudełeczka i woreczki. W zależności od rozmiaru i rodzaju biżuterii dobieramy odpowiedni rodzaj opakowania. Są to satynowe woreczki, eleganckie pudełka oraz bibuła. 

Wiesz dobrze jaką radość sprawia odpakowywanie przesyłek. A przyjemność jest tym większa, im gustowniej zapakowane są przedmioty. 

Pudełka do biżuterii są idealne do jej przechowywania. Zabezpieczają przed plątaniem, rysowaniem i innymi uszkodzeniami. Satynowe woreczki świetnie sprawdzają się zarówno w przechowywaniu jak i w podróży.

Ciesz się naszą biżuterią!

 

Rutyna i nuda nie jest  wnaszym stylu, więc systematycznie zmieniamy kolekcje biżuterii jak i opakowań. Obecnie pakujemy biżuterię w białe i czarne woreczki satynowe. A także w pudełka jubilerskie w kilku dopasowanych do biżuterii rozmiarach oraz w dwóch kolorach różowym i czarnym. Pudełeczka wypełnione są czarną gąbką. Często stosujemy także różową delikatną bibułę. Na wszystkich opakowaniach widnieje złote logo PEANI.

Podobają nam się te opakowania. 

opakowania Peani

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl